Descriere
Lucrări de reparație a acoperișului și tencuiala pereților exteriori la gimnaziul din comuna Mîrzești satul Mîrzești (repetat)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria comunei Mirzesti
Codul fiscal/IDNO
1007601001743
Adresa
3537,
MOLDOVA,
s.Mîrzeşti,
Orhei,
s. Mîrzești r. orhei
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Olga Petrasco
Telefonul de contact
078956289, 0235-63-415
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
15.12.2022 16:16:09
Ultima modificare
19.12.2022 10:59:06
MTender ID
Cod CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,810,905.83
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -