Descriere
Achiziția serviciilor de pază fizică
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
SRL ”Chișinău-gaz”
Codul fiscal/IDNO
1003600066037
Adresa
2000,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Albișoara, 38
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.12.2022 15:47:33
Ultima modificare
15.12.2022 15:50:28
MTender ID
Cod CPV
79700000-1
-
Servicii de investigaţie şi de siguranţă
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,976,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -