Descriere
Servicii de deservire și întreținere a ascensoarelor pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Raional Soldanesti
Codul fiscal/IDNO
1003606015521
Adresa
7201,
MOLDOVA,
or.Şoldăneşti,
Şoldăneşti,
Soldanesti, str. Pacii nr.24
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.12.2022 15:00:20
Ultima modificare
15.12.2022 15:06:15
MTender ID
Cod CPV
50700000-2
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a instalaţiilor de construcţii
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
30,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -