Descriere
Produse petroliere (motorină) pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul de Plasament Temporar pentru copii separați de părinți
Codul fiscal/IDNO
1018601000113
Adresa
MD-3006,
MOLDOVA,
mun.Soroca (r-l Soroca),
Soroca,
str.Alexandru cel Bun 54
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.12.2022 14:52:31
Ultima modificare
15.12.2022 15:12:43
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
62,500.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -