Descriere
Filtre Hepa
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Institutul de Cardiologie
Codul fiscal/IDNO
1003600150613
Adresa
2025,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Testimitanu 29/1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.12.2022 13:52:01
Ultima modificare
20.12.2022 14:05:00
MTender ID
Cod CPV
42500000-1
-
Echipamente de răcire şi de ventilare
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
44,300.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -