Descriere
Produselor alimentare pentru semestrul II al anului de studii 2022 - 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Instituţia de Învăţământ Şcoala Profesională or.Orhei
Codul fiscal/IDNO
1007606006400
Adresa
3501,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
Or. Orhei, str. 31 august 1989,nr.80
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.12.2022 13:31:09
Ultima modificare
16.12.2022 12:40:34
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
546,514.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -