Descriere
Imprimante multifuncționale color și alb negru
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agenția de Stat pentru Proprietatea Intelectuală (AGEPI)
Codul fiscal/IDNO
1015601000112
Adresa
MD-2024,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Str. Andrei Doga, 24/1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.12.2022 13:26:58
Ultima modificare
15.12.2022 15:15:28
MTender ID
Cod CPV
30230000-0
-
Material informatic
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
140,250.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -