Descriere
Filtre Hepa
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Institutul de Cardiologie
Codul fiscal/IDNO
1003600150613
Adresa
2025,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Testimitanu 29/1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.12.2022 13:01:12
Ultima modificare
15.12.2022 13:01:12
MTender ID
Cod CPV
42500000-1
-
Echipamente de răcire şi de ventilare
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
53,160.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -