Descriere
Set: Notebook, Docking Station, Keyboard & Mouse, Monitor
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agenția de Stat pentru Proprietatea Intelectuală (AGEPI)
Codul fiscal/IDNO
1015601000112
Adresa
MD-2024,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Str. Andrei Doga, 24/1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.12.2022 12:01:05
Ultima modificare
15.12.2022 23:27:27
MTender ID
Cod CPV
30210000-4
-
Maşini de procesare a datelor (hardware)
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
470,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -