Descriere
Achiziționarea produselor alimentare semestrul I, anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Scoala Profesionala Soroca
Codul fiscal/IDNO
1008607002130
Adresa
MD-3000,
MOLDOVA,
mun.Soroca (r-l Soroca),
Soroca,
str.Ștefan cel Mare ,6
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.12.2022 11:35:43
Ultima modificare
15.12.2022 11:55:03
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
212,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -