Descriere
Combustibil pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia ”Moldsilva”
Codul fiscal/IDNO
1006601000255
Adresa
MD2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Stefan cel Mare, 124
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.12.2022 11:30:26
Ultima modificare
16.12.2022 11:11:14
MTender ID
Cod CPV
09130000-9
-
Petrol şi produse distilate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
160,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -