Descriere
Produse alimentare pentru a I semestru a anului 2023 pentru instituțiile subordonate Primăriei or. Sîngerei
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Singerei
Codul fiscal/IDNO
1007601002223
Adresa
MD-6201,
MOLDOVA,
or.Sîngerei,
Sîngerei,
str. Independentei, 124
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.12.2022 10:39:00
Ultima modificare
22.12.2022 19:36:35
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
971,140.33
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -