Descriere
Achiziționarea țevei de oțel
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
SRL ”Chișinău-gaz”
Codul fiscal/IDNO
1003600066037
Adresa
2000,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Albișoara, 38
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.12.2022 10:04:50
Ultima modificare
15.12.2022 10:08:12
MTender ID
Cod CPV
44100000-1
-
Materiale de construcţii şi articole conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
4,133,236.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -