Descriere
Продукты питания для детского сада села Новоселовка района Тараклия
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Novoseolovca
Codul fiscal/IDNO
1007601007550
Adresa
7425,
МОЛДОВА,
с.Новосёловка,
Тараклия,
Novosiolovca, str. Lenin, 25
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.12.2022 22:22:15
Ultima modificare
15.12.2022 01:56:56
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Различые продукты питания
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
185,942.75
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -