Descriere
Produse alimentare pentru a I jumatate a anului 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI PELINIA
Codul fiscal/IDNO
1007601009244
Adresa
5629,
MOLDOVA,
s.Pеlinia,
Drochia,
Stefan cel Mare 123
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.12.2022 17:38:11
Ultima modificare
17.12.2022 11:01:51
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
339,212.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -