Descriere
Achiziționarea produselor alimentare pentru creșa--grădiniță de copii din s. Larga Nouă, rl Cahul
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Larga Noua
Codul fiscal/IDNO
1007601007136
Adresa
MD 3921,
MOLDOVA,
s.Larga Nouă,
Cahul,
s. Larga Noua
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.12.2022 17:28:08
Ultima modificare
27.12.2022 18:24:37
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
250,073.39
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -