Descriere
ГСМ для нужд примарии мун. Комрат на 2023 год.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria mun.Comrat
Codul fiscal/IDNO
1007601000285
Adresa
MD-3805,
МОЛДОВА,
мун.Комрат,
АТО Гагаузия,
str. Tretiacova, 36
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.12.2022 17:13:48
Ultima modificare
14.12.2022 17:35:42
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Топливо
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
424,380.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -