Descriere
Servicii de mentenanță preventivă SIA „e-Servicii Stare Civilă” pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Servicii Publice
Codul fiscal/IDNO
1002600024700
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Natalia Covalciuc
Telefonul de contact
022 504881
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
14.12.2022 17:04:04
Ultima modificare
14.12.2022 17:09:57
MTender ID
Cod CPV
72510000-3
-
Servicii de gestionare informatică
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
133,349.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -