Descriere
Procurarea produselor alimentare pentru grădinița din s. Hîrbovăț raionul Anenii Noi
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Hirbovat
Codul fiscal/IDNO
1007601011250
Adresa
MD-6524,
MOLDOVA,
s.Hîrbovăţ (r-l Anenii Noi),
Anenii Noi,
str. Independentei
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.12.2022 16:50:32
Ultima modificare
19.12.2022 10:03:55
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
296,368.92
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -