Descriere
Produse lactate (semestrul I, anul 2023)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul raional Sîngerei
Codul fiscal/IDNO
1003602150743
Adresa
6201,
MOLDOVA,
or.Sîngerei,
Sîngerei,
Testimițeanu, 51
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.12.2022 16:14:30
Ultima modificare
14.12.2022 16:14:30
MTender ID
Cod CPV
15500000-3
-
Produse lactate
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
270,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -