Descriere
Construcția rețelelor de alimentare cu apă din satul Parcova, raionul Edineț
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Parcova
Codul fiscal/IDNO
1007601007310
Adresa
MD4636,
MOLDOVA,
s.Parcova,
Edineț,
s.Parcova
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.12.2022 16:11:44
Ultima modificare
20.12.2022 15:20:18
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
7,893,040.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -