Descriere
Produse alimentare - pește
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
BANCA NAȚIONALĂ A MOLDOVEI
Codul fiscal/IDNO
79592
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Grigore Vieru, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.12.2022 15:44:18
Ultima modificare
09.01.2023 15:41:54
MTender ID
Cod CPV
15200000-0
-
Peşte preparat şi conserve de peşte
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
50,466.67
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -