Descriere
Reactivi, consumabile și articole pentru laborator pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SCM „Sfântul Arhanghel Mihail”
Codul fiscal/IDNO
1003600152558
Adresa
2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Arhanghel Mihail 38
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
oxana.palancica Palancica
Telefonul de contact
079623739
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
14.12.2022 14:25:39
Ultima modificare
14.12.2022 15:47:02
MTender ID
Cod CPV
33690000-3
-
Diverse medicamente
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
4,850,172.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -