Descriere
Servicii de supraveghere a lucrărilor de reparație: Lucrărilor de demolare la Centrul Consultativ Diagnostic, mun. Chișinău, bd. Dacia, 5/2b
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Asociația Medicală Teritorială Botanica
Codul fiscal/IDNO
1003600153360
Adresa
2038,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Dacia 5/2
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Cecoi Mariana
Telefonul de contact
0-22-53-16-33, 079436345
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
14.12.2022 11:38:59
Ultima modificare
19.12.2022 10:00:02
MTender ID
Cod CPV
71500000-3
-
Servicii privind construcţiile
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
560.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -