Descriere
combustibil pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul de plasament temporar pentru copii cu dizabilități mun.Orhei
Codul fiscal/IDNO
1008606006164
Adresa
MD-3504,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
str.V.Cupcea 4
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.12.2022 11:35:03
Ultima modificare
14.12.2022 11:41:41
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
174,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -