Descriere
Servicii medicale pentru anul de activitate 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Asociația Medicală Teritorială Ciocana
Codul fiscal/IDNO
1003600152743
Adresa
2052,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Vadul lui Vodă,80
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.12.2022 11:09:18
Ultima modificare
15.12.2022 11:57:22
MTender ID
Cod CPV
85100000-0
-
Servicii de sănătate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
920,980.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -