Descriere
Achiziționarea tractorului cu echipament atașat
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Parcova
Codul fiscal/IDNO
1007601007310
Adresa
MD4636,
MOLDOVA,
s.Parcova,
Edineț,
s.Parcova
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.12.2022 17:57:47
Ultima modificare
13.12.2022 18:50:59
MTender ID
Cod CPV
16700000-2
-
Tractoare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,183,666.66
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -