Descriere
Achiziționarea corpurilor de iluminare artistică a spectacolelor
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
T.D.R.S. A.P.CEHOV I.P.
Codul fiscal/IDNO
1003600166605
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Vlaicu Pircalab nr.75
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.12.2022 17:51:08
Ultima modificare
11.01.2023 17:06:21
MTender ID
Cod CPV
32320000-2
-
Echipament audiovizual şi de televiziune
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
500,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -