Descriere
Reparația fasadei la caminul nr.2, Scoala Profesională nr. 2, or. Cahul
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
II Scoala Profesionala N2 Cahul
Codul fiscal/IDNO
1008603000459
Adresa
MD-3901,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
str.Stefan cel Mare 125
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.12.2022 15:43:46
Ultima modificare
13.12.2022 15:47:31
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,707,186.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -