Descriere
Achiziționarea produselor alimentare pentru grădinițele de copii
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Puhoi
Codul fiscal/IDNO
1009601000201
Adresa
6824,
MOLDOVA,
s.Puhoi,
Ialoveni,
s.Puhoi
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.12.2022 15:39:21
Ultima modificare
13.12.2022 18:23:57
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
865,422.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -