Descriere
Tractor cu lamă pentru deszăpezire și nivelare și tocator
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Hlinaia
Codul fiscal/IDNO
1007601008627
Adresa
MD-4634,
MOLDOVA,
s.Hlinaia (r-l Edineţ),
Edineț,
Edinet s.Hlinaia
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.12.2022 15:25:17
Ultima modificare
13.12.2022 15:32:06
MTender ID
Cod CPV
34100000-8
-
Autovehicule
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
696,583.40
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -