Descriere
Achiziționarea instrumentelor muzicale, acordeoane pentru necesitățile Filarmonicii Naționale Serghei Lunchevici
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Filarmonica Nationala "Serghei Lunchevici"
Codul fiscal/IDNO
1003600037248
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Mitropolit Varlaam 78
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.12.2022 15:03:40
Ultima modificare
13.12.2022 15:46:51
MTender ID
Cod CPV
37300000-1
-
Instrumente muzicale şi piese pentru acestea
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
790,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -