Descriere
Produse alimentare inclusiv ecologice pentru institutiile subordonate DITS Briceni
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcția Învățământ Tineret și Sport Briceni
Codul fiscal/IDNO
1009601000131
Adresa
MD-4701,
MOLDOVA,
or.Briceni (r-l Briceni),
Briceni,
Str. Ștefan cel Mare 38
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Vitalie Stirbu
Telefonul de contact
024722748 mob 069853929
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
13.12.2022 14:47:55
Ultima modificare
13.12.2022 14:47:55
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
195,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -