Descriere
Autoturism (repetat)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agenția pentru Supraveghere Tehnică
Codul fiscal/IDNO
1017601000149
Adresa
MD2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Alexandr Pușkin nr.22
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.12.2022 14:18:46
Ultima modificare
13.12.2022 14:33:20
MTender ID
Cod CPV
34100000-8
-
Autovehicule
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
240,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -