Descriere
Servicii de spălare a lenjeriei specific instituțiilor medicale pentru 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Raional Drochia "Nicolae Testemitanu"
Codul fiscal/IDNO
1003607150139
Adresa
5202,
MOLDOVA,
or.Drochia,
Drochia,
bul.Nicolae Testemitanu 2/3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.12.2022 13:56:41
Ultima modificare
13.12.2022 14:05:38
MTender ID
Cod CPV
98300000-6
-
Servicii diverse
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
286,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -