Descriere
Soluții medicamentoase (medicamente extemporale)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP AMT Centru
Codul fiscal/IDNO
1003600153267
Adresa
MD2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. 31 August, 1989,63
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.12.2022 13:15:39
Ultima modificare
13.12.2022 13:22:34
MTender ID
Cod CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
130,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -