Descriere
Diverse produse alimentare pentru institutiile prescolare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Orasului Criuleni
Codul fiscal/IDNO
1007601009093
Adresa
MD- 4801,
MOLDOVA,
locality,
Criuleni,
str. Bd. Biruinta, 12
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Barbăscumpă Nicolae
Telefonul de contact
+37368114432
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
13.12.2022 12:59:11
Ultima modificare
14.12.2022 00:17:17
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
434,125.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -