- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lot. 1. Echipamente pentru monitorizarea electronică (Dispozitiv electronic de monitorizare individuală monobloc (DEMIM)). Lot 2. Platformă de monitorizare electronică a persoanelor (Platformă Software de Monitorizare Electronică (SME))
Lot. 1. Echipamente pentru monitorizarea electronică (Dispozitiv electronic de monitorizare individuală monobloc (DEMIM)). - 100 echipamente; Lot 2. Platformă de monitorizare electronică a persoanelor (Platformă Software de Monitorizare Electronică (SME)) - 1 soft
Lot. 1. Echipamente pentru monitorizarea electronică (Dispozitiv electronic de monitorizare individuală monobloc (DEMIM)). - 100 echipamente; Lot 2. Platformă de monitorizare electronică a persoanelor (Platformă Software de Monitorizare Electronică (SME)) - 1 soft
Information about the contracting authority
Name
Inspectoratul National de Probatiune
Fiscal code / IDNO
1010601000287
Address
2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Vasile Alecsandri, 1
Web site
--------
Contact
Name and surname
Obreja Oleg
Contact phone
022 280995/067512426
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
9/30/2025 9:09:51 AM
Last edited
11/4/2025 4:00:39 PM
MTender ID
CPV code
38110000-9
-
Instrumente de navigaţie
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Echipamente pentru monitorizarea electronică (Dispozitiv electronic de monitorizare individuală monobloc (DEMIM)).
Echipamente pentru monitorizarea electronică (Dispozitiv electronic de monitorizare individuală monobloc (DEMIM)). - 100 echipamente
Status
Canceled procedure
Estimated value
800000 MDL
ID
78d4ff29-8349-43d4-83f4-f1018691fd60
Minimal step
8000
Period of validity of the contract
From 10/23/2025 9:16:07 AM Till 12/31/2025 10:16:07 AM
Link to tender
Tender start
From 10/22/2025 3:00:00 PM
Lot name : Platformă de monitorizare electronică a persoanelor (Platformă Software de Monitorizare Electronică (SME))
Platformă de monitorizare electronică a persoanelor (Platformă Software de Monitorizare Electronică (SME)) - 1 soft
Status
The procedure did not take place
Estimated value
166667 MDL
ID
f648090c-8418-4493-a4d0-9723f8241931
Minimal step
1666.67
Period of validity of the contract
From 10/23/2025 9:18:43 AM Till 12/31/2025 10:18:43 AM
Link to tender
Tender start
From 10/22/2025 3:18:30 PM
Procurement procedure documents
2 anunt de participare 2025 (echipamente de me, platformă de monitorizare).pdf
-
Tender notice
9/30/2025 9:22:12 AM
2 anunt de participare 2025 (echipamente de me, platformă de monitorizare).pdf
-
Tender notice
9/30/2025 9:22:12 AM
No questions posted
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
966,667.00
MDL
Clarification period:
9/30/2025 9:22:12 AM - 10/10/2025 12:00:00 PM
9/30/2025 9:22:12 AM - 10/10/2025 12:00:00 PM
Bidding period:
10/10/2025 12:00:00 PM - 10/21/2025 12:00:00 PM
10/10/2025 12:00:00 PM - 10/21/2025 12:00:00 PM