- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Produse petroliere
Produse petroliere
Produse petroliere
Information about the contracting authority
Name
Centrul Naţional Anticorupţie
Fiscal code / IDNO
1006601000222
Address
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ştefan cel Mare, 198
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/23/2021 10:24:31 AM
Last edited
11/23/2021 4:41:45 PM
MTender ID
CPV code
09200000-1
-
Petrol, cărbune şi produse petroliere
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Produse petroliere
Produse petroliere
Procurement procedure documents
anunt de participare produse petroliere 2022 cna.signed.pdf
Anunţ de participare
Tender notice
11/23/2021 10:38:33 AM
documentatia standard produse petroliere 2022 cna.signed.pdf
Documentaţia standard
Clarifications for participants
11/23/2021 10:38:33 AM
documentatia standard produse petroliere 2022 cna.signed.pdf
Documentaţia standard
Clarifications for participants
11/23/2021 4:41:45 PM
Buna ziua ,anexa 22,23 ?
23.11.2021 16:17
Response to clarification: multumesc. greseala tehnica
Lot name : Produse petroliere
1867100 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
1,867,100.00
MDL
Clarification period:
11/23/2021 10:38:33 AM - 12/3/2021 11:00:50 AM
11/23/2021 10:38:33 AM - 12/3/2021 11:00:50 AM
Bidding period:
12/3/2021 11:00:50 AM - 12/14/2021 11:00:00 AM
12/3/2021 11:00:50 AM - 12/14/2021 11:00:00 AM