- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de furnizare a energiei electrice pentru anul 2022
Conform documentației de atribuire
Conform documentației de atribuire
Information about the contracting authority
Name
Liceul Teoretic Alexandru Ioan Cuza
Fiscal code / IDNO
1013620006193
Address
MD-2059,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Postei 44
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/23/2021 10:15:59 AM
Last edited
12/1/2021 11:00:01 AM
MTender ID
CPV code
65300000-6
-
Distribuţie de energie electrică şi servicii conexe
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Servicii de furnizare a energie electrice
Conform anunțului de participare
Status
The procedure did not take place
Estimated value
124997 MDL
ID
e5e1a1ae-4c6b-42e2-82f0-68b474551d8d
Minimal step
1249.97
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 10:18:56 AM Till 12/30/2022 10:18:56 AM
Link to tender
Tender start
From 12/2/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
Conform prevederilor Regulamentului de masurare si Regulamentului privind schimbul furnizorului, contoarele trebuie sa mentina caracteristica masurarii orare a cantitatilor de energie.
Rog sa indicati daca contoarele instalate la locurile de consum mentin aceste caracteristici, in caz contrar va fie nevoie de schimbat aceste contoare din motiv ca OSD va emite prescriptii
24.11.2021 15:37
Response to clarification: Contoarele instalate sunt de tip ZMG care permit masurarea orara a cantitatilor de energie
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
124,997.00
MDL
Clarification period:
11/23/2021 10:22:03 AM - 11/26/2021 4:00:00 PM
11/23/2021 10:22:03 AM - 11/26/2021 4:00:00 PM
Bidding period:
11/26/2021 4:00:00 PM - 12/1/2021 11:00:00 AM
11/26/2021 4:00:00 PM - 12/1/2021 11:00:00 AM