- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Instrumente muzicale și piese pentru acestea
Instrumente muzicale și piese pentru acestea. Pian- 1 bucată și 2 scaune pentru pian
Instrumente muzicale și piese pentru acestea. Pian- 1 bucată și 2 scaune pentru pian
Information about the contracting authority
Name
LICEUL REPUBLICAN DE MUZICA CIPRIAN PORU
Fiscal code / IDNO
1014620000578
Address
2068,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Kiev1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/23/2021 9:52:30 AM
Last edited
11/23/2021 10:23:51 AM
MTender ID
CPV code
37300000-1
-
Instrumente muzicale şi piese pentru acestea
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Instrumente muzicale și piese pentru acestea
Instrumente muzicale și piese pentru acestea. pian - 1 bucată și 2 scaune pentru pian
Status
Active
Estimated value
250833.33 MDL
ID
f958c4e5-5472-4fb2-b323-f300c08998c7
Minimal step
2508.33
Period of validity of the contract
From 12/3/2021 9:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 12/2/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
anunt_de_participare_ii (1).semnat.pdf
anunțul de participare
Award documentation
11/23/2021 10:23:51 AM
caiet de sarnici ii.semnat.pdf
caiet de sarcini - specificațiile tehnice
Technical specifications
11/23/2021 10:23:51 AM
documentatia_standard_cop (1) ii.semnat.pdf
Documentația standart
Award documentation
11/23/2021 10:23:51 AM
No questions posted
Lot name : Instrumente muzicale și piese pentru acestea
250833.33 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
250,833.33
MDL
Clarification period:
11/23/2021 10:23:51 AM - 11/28/2021 9:00:00 AM
11/23/2021 10:23:51 AM - 11/28/2021 9:00:00 AM
Bidding period:
11/28/2021 9:00:00 AM - 12/1/2021 9:00:00 AM
11/28/2021 9:00:00 AM - 12/1/2021 9:00:00 AM