- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
montare de geamuri
montare de geamuri
montare de geamuri
Information about the contracting authority
Name
IMP Chisinauproiect
Fiscal code / IDNO
1003600098931
Address
2068,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Miron Costin 17/2
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/22/2021 4:15:27 PM
Last edited
12/10/2021 4:02:05 PM
MTender ID
CPV code
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Best price to quality ratio
Bid lot list
Lot name : montare de geamuri
montare de geamuri
Status
Canceled procedure
Estimated value
334325 MDL
ID
fc6f127c-85f4-4179-959e-5aaaa83d4c64
Procurement procedure documents
caiet de sarcini modificar scimbate ferestrelor -chispr f1.pdf
-
Award documentation
11/29/2021 3:59:39 PM
Buna ziua ,va rog sa explicati cum sa procedam daca demontarea este de 182,5m2 ,iar montarea ,confectionarea constructii din PVC in totala Ferestre si usi este de 131,76 m2 si diferenta de metraj 50,74 m2 ramine neschimbat ,cred ca sa comis o greseala ...si va rog anexati schitele cu dimensiuni.Merci
29.11.2021 16:02
Response to clarification: Buna ziua, suprafata de lucru este de 131,76 m2 (atit pentru lucrari de demintare, cit si pentru montare)
Va rugam sa anexati schitele usilor si a geamurilor, ca sa putem face un calcul exact
30.11.2021 12:13
Response to clarification: Suprafata unitatilor de timplarie sunt indicate in caietul de sarcini, dimensiunile fiecarii unitati de timplarie vor fi masurate dupa golurile existente.
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
334,325.00
MDL
Clarification period:
11/26/2021 3:49:39 PM - 11/30/2021 6:00:00 PM
11/26/2021 3:49:39 PM - 11/30/2021 6:00:00 PM
Bidding period:
11/30/2021 6:00:00 PM - 12/6/2021 6:00:00 PM
11/30/2021 6:00:00 PM - 12/6/2021 6:00:00 PM