- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului automat de stingere a incendiilor cu gaze în încăperile arhivelor Centrului miltifuncțional nr. 3 din mun.Chișinău, b-d Decebal, nr.6 pentru anul 2022
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului automat de stingere a incendiilor cu gaze în încăperile arhivelor Centrului miltifuncțional nr. 3 din mun.Chișinău, b-d Decebal, nr.6 pentru anul 2022
1. Panou recepţie şi control al sistemului automat de stingere C2000-ACПТ – 3 buc.; 2. Tastatura С2000М – 1 buc.; 3. Panou de control C2000-4 – 1 buc.; 4. Panou informativ C200ПТ-1 – 1 buc.; 5. Declanșator manual de alarmare – 4 buc.; 6. Detector de fum ИП-212 – 83 buc.; 7. Modul cu gaze CO2 « АТАКА»150-100– 15Э – 10 buc.; 8. Dispozitiv acustic de alarmare – 4 buc.; 9. Acumulator de tip 12V/7Ah – 6 buc.; 10. Panou indicativ luminescent – 6 buc.; «Газ не входи» «Газ уходи» 11. Touch memory (cititor cip) – 4 buc. Standarde de referință: NCM E.03.03:2018 Siguranța la incendii. Instalații de semnalizare și avertizare la incendiu Serviciile vor fi prestate în conformitate cu specificațiile tehnice și cerințele din Anexa la Anunțul de participare.
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 3:58:58 PM Till 12/30/2022 3:58:58 PM
Link to tender
Tender start
From 11/30/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
Anexa la Anunţul de participare.word
Technical specifications
11/22/2021 4:01:11 PM
Anexa la Anunţul de participare.pdf
Technical specifications
11/22/2021 4:01:11 PM
Anexe la Documentaţia standard.word
Award documentation
11/22/2021 4:01:11 PM
Anexe la Documentaţia standard.pdf
Award documentation
11/22/2021 4:01:11 PM
No questions posted
Bid evaluation
Estimated value without VAT11/22/2021 4:01:11 PM - 11/25/2021 10:00:00 AM
11/25/2021 10:00:00 AM - 11/29/2021 10:00:00 AM