- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
produse lactate pentru anul 2022
produse lactate pentru anul 2022
produse lactate pentru anul 2022
Information about the contracting authority
Name
Grădina Zoologică
Fiscal code / IDNO
1003600114422
Address
2072,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Dacia 50/7
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/22/2021 3:38:44 PM
Last edited
11/30/2021 11:20:03 AM
MTender ID
CPV code
15500000-3
-
Produse lactate
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : produse lactate
brînză proaspătă de vacă cu fracția masică de grăsime 5%, ambalaj: pachet polietilen 1-2 kg. HG nr.611 din 05.07.2010; iaurt de fructe grasimea 1,5%, Ambalaj: pachet-polietilenă/pahar-plastic 125gr/buc . Standard: HG nr. 611 din 05.07.2010; lapte de vacă pasterizat cu fracția masică de grasime 1,5%, ambalaj: pachet polietilen 1 litru. HG nr.611 din 05.07.2010 sau GOST 13277-79
Status
Canceled procedure
Estimated value
255975 MDL
ID
78851028-779b-4c36-85ad-2f668ad44c9e
Minimal step
1023.9
Period of validity of the contract
From 1/3/2022 3:00:00 AM Till 12/31/2022 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 12/2/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
No questions posted
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
255,975.00
MDL
Clarification period:
11/22/2021 3:45:02 PM - 11/27/2021 10:00:00 AM
11/22/2021 3:45:02 PM - 11/27/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
11/27/2021 10:00:00 AM - 12/1/2021 10:00:00 AM
11/27/2021 10:00:00 AM - 12/1/2021 10:00:00 AM