- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
servicii de profilaxie și reparare aparatelor foto
servicii de profilaxie și reparare aparatelor foto
servicii de profilaxie și reparare aparatelor foto
Information about the contracting authority
Name
Secretariatul Parlamentului Republicii Moldova
Fiscal code / IDNO
1006601003762
Address
MD-2073,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare si Sfint nr.105
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/22/2021 2:51:33 PM
Last edited
11/28/2021 11:00:00 PM
MTender ID
CPV code
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : servicii de profilaxie și reparare aparatelor foto
servicii de profilaxie și reparare aparatelor foto
Status
The procedure did not take place
Estimated value
5600 MDL
ID
5622180a-efb2-4a5e-85a9-15246a40eb65
Minimal step
56
Period of validity of the contract
From 12/1/2021 7:00:00 PM Till 12/30/2021 7:00:00 PM
Link to tender
Tender start
From 11/29/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
No questions posted
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
5,600.00
MDL
Clarification period:
11/22/2021 2:59:46 PM - 11/24/2021 3:00:00 PM
11/22/2021 2:59:46 PM - 11/24/2021 3:00:00 PM
Bidding period:
11/24/2021 3:00:00 PM - 11/28/2021 11:00:00 PM
11/24/2021 3:00:00 PM - 11/28/2021 11:00:00 PM