- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului automat de stingere a incendiilor cu gaze în încăperea cu servere din mun. Chișinău, str. A.Pușkin, nr. 47 pentru anul 2022
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului automat de stingere a incendiilor cu gaze în încăperea cu servere din mun. Chișinău, str. A.Pușkin, nr. 47 pentru anul 2022
1. Panou recepţie şi comandă „ГАММА” - 1 buc. 3. Detector de fum – 8 buc. 4. Modul cu gaze CO2 – 2 buc. 5. Semnal acustic – 1 buc. 6. Acumulator de tip 12V/7Ah – 2 buc. 7. Panou indicativ luminescent „Газ не входи” „Газ уходи” – 2 buc. Standarde de referință: NCM E.03.03:2018 Siguranța la incendii. Instalații de semnalizare și avertizare la incendiu Serviciile vor fi prestate în conformitate cu specificațiile tehnice și cerințele din Anexa la Anunțul de participare.
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 2:48:30 PM Till 12/30/2022 2:48:30 PM
Link to tender
Tender start
From 11/29/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
Anexa la Anuntul de participare.pdf
Award documentation
11/22/2021 2:49:14 PM
Anexa la Anuntul de participare.word
Award documentation
11/22/2021 2:49:14 PM
Anexe la Documentatia standard.pdf
Award documentation
11/22/2021 2:49:14 PM
Anexe la Documentatia standard.word
Award documentation
11/22/2021 2:49:14 PM
No questions posted
Bid evaluation
Estimated value without VAT11/22/2021 2:49:14 PM - 11/24/2021 12:00:00 PM
11/24/2021 12:00:00 PM - 11/26/2021 12:00:00 PM