- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de reparații curente la Centru Medicilor de Familie nr. 10, et. 1 secția Neovita, str. Socoleni 19. ” și Lucrări de reparații curente la Centru Medicilor de Familie nr. 10, et.4 secția fizioterapieși et.1 hol, subsol, str. Socoleni 19
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : ”Lucrări de reparații curente la Centru Medicilor de Familie nr. 10, et. 1 secția Neovita, str. Socoleni 19.
”Lucrări de reparații curente la Centru Medicilor de Familie nr. 10, et. 1 secția Neovita, str. Socoleni 19.
Lot name : Lotul 2 Lucrări de reparații curente la Centru Medicilor de Familie nr. 10, et.4 secția fizioterapieși et.1 hol, subsol, str. Socoleni 19
Lotul 2 Lucrări de reparații curente la Centru Medicilor de Familie nr. 10, et.4 secția fizioterapieși et.1 hol, subsol, str. Socoleni 19
Procurement procedure documents
-
Award documentation
11/24/2021 10:52:48 AM
-
Award documentation
11/24/2021 10:52:48 AM
-
Award documentation
11/24/2021 10:52:48 AM
-
Award documentation
11/26/2021 10:48:05 AM
25.11.2021 15:45
Response to clarification: Anexa nr. 9, garanție emisă de o bancă comercială sau transfer la contul autorității contractante confirmata prin aplicarea semnăturii electronice a OE Oferta va fi însoţită de o Garanţie pentru ofertă (emisă de o bancă comercială) conform formularului F3.2 din secţiunea a 3-a – Formulare pentru depunerea ofertei sau Garanţia pentru ofertă prin transfer la contul autorităţii contractante, conform următoarelor date bancare: Beneficiarul plăţii: I.M.S.P. ASOCIAŢIA MEDICALĂ TERITORIALĂ RÎŞCANI Denumirea Băncii: B.C.’VICTORIABANK’S.A. fil.nr.12 Chisinau Codul fiscal: 1003600153212 IBAN: MD77VI000002251312105MDL cu nota “Pentru garanţia pentru ofertă la licitaţia publică nr. __________________________"
26.11.2021 10:48
Response to clarification: Au fost publicate.
29.11.2021 17:33
Response to clarification: Schita a fost atasata.
02.12.2021 17:40
Response to clarification: Aveti dreptul sa participati numai la un singur lot, se evaluează fiecare lot separat.
07.12.2021 15:14
Response to clarification: Sunt prevăzute uși de MDF finisat cu șpon natural din lemn.
08.12.2021 10:48
Response to clarification: Nu a fost operată nici o modificare.
08.12.2021 17:12
Response to clarification: Da se va înlocui.
09.12.2021 15:32
Response to clarification: Pe domeniul construcții.
13.12.2021 16:55
Response to clarification: A fost stabilit de către autoritatea contractantă reieșind din volumul și specificul lucrărilor de reparație solicitate.
13.12.2021 12:08
Response to clarification: usi pentru dulapuri cu toc 2,05x0,55 - 1 buc, 0,9x0,9- 2 buc.
13.12.2021 12:05
Response to clarification: grosimea linoleumului medical- 2 mm.
14.12.2021 12:16
Response to clarification: Usi din PVC cu toc și lacată, balamali 700x700.
15.12.2021 15:01
Response to clarification: 1000mmx600mm, din inox grosimea 0,06 mm.
15.12.2021 17:39
Response to clarification: Între pereții despărțitori (glasvanduri)se montează țeavă de inox d=20 mm, pentru fixarea perdelelor.
17.12.2021 15:48
Response to clarification: Distanța între glasvanduri este de 1500 de mm. Total țeavă conform schiței 22,5 metri liniari.
17.12.2021 15:39
Response to clarification: Corect.
17.12.2021 15:40
Response to clarification: Pentru a fi înainată oferta in baza caietului de sarcini.
17.12.2021 15:50
Response to clarification: Laminatul cu grosimea de 12 mm, protecție Class-33.
17.12.2021 15:51
Response to clarification: Corect este poziția din Word 42 buc de automate.
17.12.2021 17:30
Response to clarification: Da.
Bid evaluation
Estimated value without VAT11/24/2021 10:52:48 AM - 12/17/2021 5:39:46 PM
12/17/2021 5:39:46 PM - 12/27/2021 5:39:46 PM