- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de furnizare a gazelor naturale pentru anul 2022
Servicii de furnizare a gazelor naturale pentru anul 2022
Servicii de furnizare a gazelor naturale pentru anul 2022
Information about the contracting authority
Name
Centrul Naţional Anticorupţie
Fiscal code / IDNO
1006601000222
Address
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ştefan cel Mare, 198
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/22/2021 1:19:46 PM
Last edited
12/14/2021 11:00:00 AM
MTender ID
CPV code
09100000-0
-
Combustibili
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Servicii de furnizare gaze naturale pentru anul 2022 mun. Chişinău
Servicii de furnizare gaze naturale pentru anul 2022 mun. Chişinău
Status
The procedure did not take place
Estimated value
1150450 MDL
ID
8704ff91-6925-408f-b602-b8379ac0dc75
Lot name : Servicii de furnizare gaze naturale pentru anul 2022 mun. Cahul
Servicii de furnizare gaze naturale pentru anul 2022 mun. Cahul
Status
The procedure did not take place
Estimated value
205200 MDL
ID
95c7e5c1-d360-4d2c-836e-33105ad9d543
Lot name : Servicii de furnizare gaze naturale pentru anul 2022 mun. Bălţi
Servicii de furnizare gaze naturale pentru anul 2022 mun. Bălţi
Status
The procedure did not take place
Estimated value
155700 MDL
ID
f11c51f8-5ed9-4531-90ff-5be93a52d0bd
Procurement procedure documents
anunt de participare gaze naturale 2022 cna.signed.pdf
Anunţ de participare
Tender notice
11/22/2021 2:18:44 PM
documentatia standard gaze naturale 2022 cna.signed.pdf
Documentaţia standard
Clarifications for participants
11/22/2021 2:18:44 PM
No questions posted
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
1,511,350.00
MDL
Clarification period:
11/22/2021 2:18:44 PM - 12/2/2021 11:00:00 AM
11/22/2021 2:18:44 PM - 12/2/2021 11:00:00 AM
Bidding period:
12/2/2021 11:00:00 AM - 12/14/2021 11:00:00 AM
12/2/2021 11:00:00 AM - 12/14/2021 11:00:00 AM