- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Achiziționarea produselor petroliere pentru anul 2022
Achiziționarea produselor petroliere pentru anul 2022
Achiziționarea produselor petroliere pentru anul 2022
Information about the contracting authority
Name
Serviciul Tehnologii Informaționale al MAI
Fiscal code / IDNO
1013601000521
Address
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Vasile Alecsandri nr.42
Web site
--------
Contact
Name and surname
Anastasia Caraivanova
Contact phone
022 255 909
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
11/22/2021 11:43:16 AM
Last edited
12/2/2021 3:29:28 PM
MTender ID
CPV code
09200000-1
-
Petrol, cărbune şi produse petroliere
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Produse petroliere
Produse petroliere
Status
Canceled procedure
Estimated value
166666.66 MDL
ID
66c4c954-9665-4226-b573-c23295c4400a
Procurement procedure documents
ds produse petroliere.semnat.pdf
Documentatia standard, anunt de participare
Award documentation
11/22/2021 11:50:09 AM
ds produse petroliere.docx
Documentatia standard, anunt de participare
Award documentation
11/22/2021 11:50:09 AM
No questions posted
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
166,666.66
MDL
Clarification period:
11/22/2021 11:50:09 AM - 11/25/2021 12:00:00 PM
11/22/2021 11:50:09 AM - 11/25/2021 12:00:00 PM
Bidding period:
11/25/2021 12:00:00 PM - 12/1/2021 11:00:00 AM
11/25/2021 12:00:00 PM - 12/1/2021 11:00:00 AM