- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Piese de schimb și accesorii pentru utilajul tehnologic din Spălătorie (REPETAT)
Piese de schimb și accesorii pentru utilajul tehnologic din Spălătorie (REPETAT)
Piese de schimb și accesorii pentru utilajul tehnologic din Spălătorie (REPETAT)
Information about the contracting authority
Name
IMSP Institutul de Medicina Urgenta
Fiscal code / IDNO
1003600152606
Address
MD 2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Toma Ciorbă, 1
Web site
--------
Contact
Name and surname
Serviciul achizitii publice
Contact phone
022250809, 022250707
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
11/22/2021 11:36:06 AM
Last edited
12/13/2021 9:30:00 AM
MTender ID
CPV code
31600000-2
-
Echipament electric
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : 1. Mașina de spălat
1. Mașina de spălat
Status
The procedure did not take place
Estimated value
125202 MDL
ID
26f785cc-068d-4e5a-87ea-5544bdc9743f
Lot name : 2. Mașina de călcat
2. Mașina de călcat
Status
The procedure did not take place
Estimated value
34875 MDL
ID
75934521-54ce-458d-bf5a-818e6216a535
Lot name : 3. Uscător de rufe
3. Uscător de rufe
Status
The procedure did not take place
Estimated value
8752 MDL
ID
11cdd7ad-fc41-4a3c-b887-db543573e736
Lot name : 4. Centrifuga
4. Centrifuga
Status
The procedure did not take place
Estimated value
11533 MDL
ID
98155ee4-86d2-415e-8e56-e951e8c97e08
Procurement procedure documents
Bună ziua,
Solicităm să ne informați în ce ambalaj se solicită?
22.11.2021 15:42
Response to clarification: Bună ziua. În ambalaj original.
În dependență de ambalaj se modifică și prețul, respectiv atunci când testele sunt ambalate individual au un preț mai mare, când sunt ambalate a câte 25 au un preț mai mic.
Solicităm să ne informați câte să fie în ambalajul de la producător.
Mulțumim!
22.11.2021 16:19
Response to clarification: Pentru care poziție se face referire?
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
180,362.00
MDL
Clarification period:
11/22/2021 12:03:25 PM - 12/2/2021 11:00:00 AM
11/22/2021 12:03:25 PM - 12/2/2021 11:00:00 AM
Bidding period:
12/2/2021 11:00:00 AM - 12/13/2021 9:30:00 AM
12/2/2021 11:00:00 AM - 12/13/2021 9:30:00 AM